Yozgat Hacamat Fiyatları

Yozgat Hacamat Fiyatları

Hacamat tedavisi vücudun ihtiyaç duyduğu bölgeye göre oturur şekilde veya uzanarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. Uygulama şekli ise vücudun ihtiyaç duyduğu bölgeye steril jilet uçları ile vücuda küçük kesikler atılarak kılcal damarlar içerisindeki kirli kanın vücuttan dışarıya atılması ve bu kirli kanın kupalar kullanarak vakumlama şeklinde vücuttan atılması şeklinde olan tedavidir. Hacamat tedavisi , mutlaka konunun uzmanı doktor veya hekim tarafından sağlıklı bir ortamda konuya vakıf şekilde uygulanmalıdır aksi halde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir tedavi almayınız. Hacamat tedavisi tarihçesine baktığımızda bu tedavi , geleneksel bir alternatif tıp uygulaması olması dolayısıyla tarih başlangıcı öncesine dayanmaktadır. Hacamat tedavisi ilk kez milattan önce 5000 yıllarında Mısır antik kentinde hastalara tedavi olarak uygulanmıştır.

Faydaları sıklıkla tekrarlanan hacamat tedavisi vücutta kronik hale gelmiş olan baş ağrılarının giderilmesinden , vücuttaki Stresin alınmasına , bel ve eklem ağrılarının giderilmesinden , vücuttaki kan akışının hızlanmasına ve vücudun daha dinç hissetmesini sağlanması gibi daha fazla fazla faydaları mevcuttur.

bazı araştırmalarda elde edilen bilgilere göre Hacamat tedavisi uygulanacak kişinin tedavi almadan önceki 2 gün boyunca hayvansal gıda alımını durmaları gerekmektedir bu durum yine hacamat tedavisi yapıldıktan sonraki 24 saatlik süre içerisinde de devam etmelidir

Yozgat Hacamat Fiyatları

2022 Hacamat Fiyatları
Yapılan Yer En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat Ortalama
Özel Hastane Hacamat  Fiyatları 250 TL 1.000 TL 700 TL
Özel Klinik Hacamat  Fiyatları 150 TL 300 TL 275 TL
Devlet Hastanesi veya Üniversite Hastanesi Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*