Yalova Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

Hacamat tedavisi İslam dinine göre konu hakkında hadis-i şeriflerin bulunması dolayısıyla müslümanlarca daha farklı kıymetli bir anlamı olan geleneksel bir alternatif tıp tedavisidir.

Bu geleneksel tıp tedavisi günümüz modern tıp uygulamalarına karşın hiçbir ilaç vs. Kullanılmadan tamamen %100 doğal bir şekilde vücuda uygulanmaktadır. Tamamen doğal olarak uygulanması tedaviye olan ilgiyi arttırmıştır.

Hacamat tedavisi hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilen bir tedavidir. Erkeklere uygulayan kişiye haccam , kadınlara tedaviyi uygulayan kişilere ise haccame denmektedir. Tedavi başlama yaşıyla ilgili yaptığımız araştırmalarda elde ettiğimiz bilgilere göre 2 yaşından sonra başlayıp genel olarak 70 yaşına kadar Hacamat tedavisi yapılabilmektedir.

Hacamat tedavisi seanslar halinde vücuda uygulanmaktadır . Seans süreleri hacamat yapan kişiye göre değişiklik gösterse bile genel olarak 30 dakika ile 60 dakika arasında değişiklikler göstermektedir .

Unutulmaması gereken en önemli şey , hacamat tedavisini uygulayacak kişinin konu hakkında uzman doktor veya hekim olması gerektiği ve bu tedavinin sağlıklı steril bir sağlık kuruluşunda uygulanması gerektiğidirm lütfen sizlerde bu hususa çok dikkat ediniz. Sağlıklı bir yaşam temennisiyle.

Yalova Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

 

Akupunktur & Mezoterapi Dr. Ebru Uysal Ve Dr. Berna Egemen

Kozyatağı Mahallesi Şemsettin Günaltay Caddesi Deniz Apartmanı No: 110 Kat: 2 Daire: 5, 34742 Kadıköy/İstanbul

Medicana Ataşehir Hastanesi

Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cd. No:24, 34750 Ataşehir/İstanbul

Saatler

Yalova Hacamat Merkezi

Gazi Osman Paşa, Tuna Cd., 77100 Yalova Merkez/Yalova

Saatler

Uzm. Dr. Yaşar Murat Çokay,,mezoBotoks,mezoDolgu,OZON,Sülük,Hacamat,Akupunktur,Mezoterapi,kilo verme

Süleyman Bey, İstiklal Cd. No:70/12, 77200 Yalova Merkez/Yalova
Hizmet verilen bölgeler: 

Yalova

Saatler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*