Tekirdağ Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

Hacamat tedavisi vücudun tedavi gerektiren bölgesine jilet uçları kullanılarak temizlenmiş cilt yüzeyine kesikler atılarak vücut içerisindeki kılcal damarlardan mevcut olup birikmiş bulunan pis pıhtılaşmış kirli kanın dışarı atılması ve bu pıhtılaşmış kanın kupalar kullanarak vakumlama yöntemi ile dışarı atılması şeklinde uygulanan tedavi yöntemidir.

Hacamat tedavisi hem kadınlar hem de erkekler ve uygulanan bir tedavi yöntemidir bu tedaviyi uygulayan erkeğe haccam tedavi uygulanan kadınlara ise haccame denilmektedir.

Hacamat tedavisinin başlama yaşı merak konusu olunca konu ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğiniz verilere görea Hacamat tedavisi 2 yaşından sonra 70 yaşına kadar uygulanabilmektedir.

Yine Hacamat tedavisi ile ilgili elde ettiğimiz diğer verilere göre Hacamat tedavisi kan pıhtılaşması rahatsızlığı olan kişilere uygulanamamaktadır tedavi almaya karar veren kişilerin tedavi uygulanmadan önce ki 2 gün boyunca hayvansal gıda tüketimine ve vücuda hayvansal gıda alımına ara vermeleri gerekmektedir yine Bu uygulamanın tedavi uygulandıktan sonra 24 saat boyunca devam etmesi gerektiği belirtilmiştir.

Hacamat tedavisi yapacak kişilerin konu hakkında Dr ve uzman hekime almaları gerekmektedir yine Hacamat tedavisi uygulanacak merkezinin sağlıklı siteril temiz Nezih ortam olması çok önemlidir.

Vücuttaki pis kirli kan atıldıktan sonra vücuttaki mevcut temiz kan dolaşımını hızlandırarak vücudun daha enerjik hissetmesini sağlayan hacamat vücuttaki halsizlik halini sonlandırılmaktadır ve vücutta bulunan stresi tamamen alıp bitirmektedir.

Yazımızın devamında Tekirdağ ilinde Hacamat tedavisi uygulayan merkezler ve bunlarla ilgili bilgilere sahip olabilirsiniz sağlıklı günler dileriz.

 

Tekirdağ Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

 

 

Tekirdağ Hacamat-Nebevi Tıp

0553 571 19 48

0546 2848703

 

E-Posta

 

Yer Türleri : Tıp Ve Sağlık
Adres : Tekirdag
Koordinat : 41.3307946854, 27.9759094119
Telefon : +905324337739
E-posta :
Sosyal : facebook.com/hacamatkapakli
134 people like this.

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*