Şanlıurfa Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

Hacamat tedavisi yapılan araştırmalar elde edilen  bulgularla birlikte yine Hacamat tedavisi uygulayan kişilerle yapılan mülakatlarda elde edilen verilere göre uygulandıktan sonra vücudun birçok bölgesine çokça olumlu ve sağlıklı faydalar sağlayan geleneksel bir alternatif tıp tedavi yöntemidir.

Bu tedavi ilk kez eski antik kent olan Mısır da  hasta olan kişiler  üzerinde milattan önce yaklaşık olarak  (M.Ö) 5.000 li yıllarda uygulanmıştır.

Hacamat tedavisinin faydaları nedir ?

Faydaları saymakla bitmeyen hacamat tedavisinin bilinen bazı başlıca faydalarını aktaracak olursak vücutta kronikleşmiş halde bulunan baş ağrılarının giderilmesi vücuttaki kas ve eklem ağrıları sırt ağrılarının sona ermesi vücuttaki pis kanın atılması, temiz  kan dolaşımının hızlanması yorgunluk ve uyuşukluk halsizlik halinin sona ermesi vücuda daha enerjik hissettirmesi metabolizmayı hızlandırması  ve vücuttan stresi alması gibi daha sayamadığımız birçok faydası mevcuttur.

Günümüzdeki kullanılan modern tıp uygulamaları tedavi yöntemlerini incelediğimizde bu tedavi yöntemlerinde sürekli olarak vücudumuza bilmediğimiz yüzden fazla belki de binlercesi bulunan kimyevi ve kimyasal maddelerle birlikte ,  sağlıklı geri dönüşler beklemekle birlikte , bu aldığımız kimyasal  ilaçların vücudumuzda farklı yan etkileri mevcuttur ki bu da zaten ilaçların açıklamalarında belirtilmiştir . Tüm bunların aksine hacamat tedavisinde herhangi bir ilaç veya kimyevi kimyasal maddeye başvurulmaz bu tedavi %100 doğal bir şekilde vücuda uygulanmaktadır

Hacamat tedavisi yapacak kişi veya kişilerin konu hakkında uzman doktor veya hekim olmaları gerekmektedir aksi halde 2. Sınıf ortamlarda ve kim olduğunu  bilmediğimiz kişiler tarafından uygulanacak tedavilerden   istenmeyen olumsuz sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Lütfen sizler de doktor tavsiyesi almadan ve doktor veya hekim olmayan kimse Hacamat tedavisi dahil hiçbir tedaviyi olmayınız

 

Şanlıurfa Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

 

 

Urfa Hacamat Merkezi
Refahiye Mah. 282. Sokak Şanlı Ap. No:, Yenişehir Cd. 3/A, 63300 Haliliye
Hizmet verilen bölgeler: 

Şanlıurfa

Saatler

  • Şanlıurfa Nur Hayat TIP Merkezi Hacamat Merkezi
  • AdresHamidiye, Mehmet Akif Ersoy Cd. 15 B, 63300 Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa
Hizmet verilen bölgeler: 

Şanlıurfa

Saatler

Karaköprü HACAMAT MERKEZİ

Güllübağ, 63320 Karaköprü/Şanlıurfa

Saatler

Hacamat ve sülük merkezı şanlıurfa

adres: 

Onikiler, 3026. Sk., 63000 Eyyübiye/Şanlıurfa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*