Kütahya Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

Hacamat tedavisi günümüzde kullanılan modern tıp tedavi yöntemlerine karşın vücudu tamamen %100 doğal bir şekilde uygulanan geleneksel bir alternatif tıp tedavisi yöntemidir

Bu tedaviye olan ilgi ve alaka her geçen gün sürate artış göstermektedir konu ile ilgili yapılan araştırmalar ve bilimsel araştırmalar sonucunda vücudumuzun farklı bölgelerine olumlu sonuçlar meydana getirdiği bilinen hacamat tedavisinin vücuda olan faydaları saymakla bitmiyor.

Tedavinin vücuda  olan faydalarından bazılarını sıralayacak olursak baş ağrılarının giderilmesi vücuttaki pis kirli kanın atılması ile vücutta bulunan temiz kanın akışının hızlanması vücuda enerji vermesi daha enerjik hissetme sağlanması vücuda direnç gelmesi omuz ve eklem bel sırt ağrılarının giderilmesi sindirim sistemine rahatlama vücudun genel stresinin atılması ve çok daha fazla yarar sağladığı bilinmektedir.

Hacamat tedavisi hem kadınlar hem de erkekler e uygulanabilen bir alternatif tıp tedavisi yöntemidir. Tedaviyi uygulayan erkeklere haccam tedaviyi uygulayan kadınlara ise haccame denilmektedir.

 

Hacamat tedavisi kaç yaşından itibaren uygulanır?

 

Hacamat tedavisinin kaç yaşından itibaren vücuda uygulanabileceği ile ilgili yapılan araştırmalara göre tedavi 2 yaşından sonra uygulanmaya başlanabilmektedir. Unutulmamalıdır ki hangi yaş grubuna olursa olsun ve kime uygulanacağı fark ettirmek sizin hacamat tedavisinin uygulanacak kişi veya kişilerin konunun uzmanı doktor ve hakim olmaları gerekmektedir ve ayrıca tedavinin uygulandığı ortamın temiz Nezih sağlıklı koşullarda steril bir ortam olması gerekmektedir.

Lütfen konunun uzmanı olmayan doktor ve hekim dışında kimseye  tedavi uygulatmayın kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın ise doktor tavsiyesi almadan hiçbir tedavi yaptırmamaları gerekmektedir

 

 

Kütahya Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

KÜTAHYA MODERN TIBBİ HACAMAT 

Yetkili Kişi

Op. Dr. Reşat UYAR

Adres

ÖZEL KÜTAHYA PARK HAYAT HASTANESİ HACAMAT UYGULAMA MERKEZİ 100.Yıl Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No 26 KÜTAHYA

Telefon(0274) 202 0 202

Fax(0274) 202 0 203

E-mailbilgi@kutahyahacamat.com

 

Kütahya Hacamat Sülük ve Manual Terapi

tel: 05443608944

 

 

Bayan Hacamat Kütahya

http://www.bayanhacamatkutahya.com/saliha-aydin.html

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*