Kırıkkale Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

Hacamat tedavisi vücudun tedavi gerektiren bölgesine tedavinin uygulanacak bölgeye göre yüzüstü uzanacak şekilde veya oturur vaziyette jilet uçları kullanılarak temizlenmiş cilt yüzeyine çizikler atılarak kılcal damarlar içerisinde bulunan birikmiş pıhtılaşmış kirli kanın dışarı atılması ve bu kirli pis kanın kupalar kullanılarak vakumlama yöntemi ile dışarı atılması işlemidir.

Hacamat tedavisi aşamaları ile ilgili birçok bilgi mevcut olmakla birlikte konuyla ilgili bazı bilgiler şu şekildedir ki Hacamat tedavisi yaptırmaya karar veren kişilerin tedavi uygulanmadan önce ki 2 gün boyunca vücuda hayvansal gıda alımını durdurmaları gerekmektedir bu durum yine tedavi uygulandıktan sonraki 24 saat boyunca da devam etmelidir

Hacamat tedavisi yaptırmaya  karar veren kişilerin tedaviye giderken aç kalmalarına veya da susuz kalmalarına gerek yoktur. Tedavi mutlak surette Dr ve uzman hekimler tarafından gerekli bilgilerine sahip Ehil bir şekilde uygulanması gerekmektedir yine hacamat tedavisinin yapılacağı merkezin sağlıklı koşullarda steril bir ortamda olması gerekmektedir.

 

Hacamat tedavisi 2 ila 70 yaş aralığında bulunan herkese uygulanabilmekle birlikte vücudunda kan katılaşması rahatsızlığı bulunan kişilere uygulanamamaktadır kendisinde kronik rahatsızlığı olan kişilerin doktor tavsiyesi almadan gerekli kuzu halleder tetkikleri yaptırmadan hiçbir tedavi almaları önerilmez.

Günümüz şartlarında 21. Yüzyıl modern tıp uygulamalarında kullanılan tedavi biçimlerinde faydalanılan tıbbi gereçler kimyevi ve kimyasal ilaçlardan bağımsız olan hacamat tedavisi geleneksel bir alternatif tıp tedavisi olması dolayısıyla da birçok kişi tarafından tedavi amaçlı veya daha sağlıklı bir yaşam amacıyla tercih edilmektedir

Hacamat tedavisi yaptırmaya karar veren kişilerin doktorlarına danışmadan Hacamat tedavisi de dahil olmak üzere hiç bir tedavi almaları önerilmez.

Kırıkkale Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

 

Kırıkkale Hacamat 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

tel: 0537 570 76 25
KIRIKKALE HACAMAT
Ayça Hatice İLERİ
Tel : 0552 233 69 10Mail : info@kirikkalehacamat.com

KIRIKKALE HACAMAT 71

Gsm : 0534 291 49 29

Mail : harundogan7804@gmail.com

Yetkili Kişi : Harun RAŞİT DOĞAN

Adres : MERKEZ/KIRIKKALE

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*