Kilis Hacamat Fiyatları

Kilis Hacamat Fiyatları

Hacamat tedavisi vücudun rahatsızlık gösteren bölgesine veyahutta tedavi amaçlı yapılması gereken bölgesine vücut yüzeyinin temizlendikten sonra siteril temizlenmiş jilet uçları ile vücudun gerekli bölgesine çizikler atılarak vücudun içerisindeki kılcal damarlarda birikmiş durumda bulunan pis kirli kanın vücuttan atılması ve daha sonra bu kanın kupalar kullanılarak vakumlama yöntemi ile vücuttan atılması işlemidir

Bu tedavi seanslar halinde vücuda uygulanmaktadır hacamat tedavisini uygulayan erkeğe haccam kadına ise haccame denilmektedir Hacamat tedavisi geleneksel bir alternatif tıp tedavi yöntemidir ve bu tedavi hem kadınlar hem de erkeklere uygulanabilen bir tedavidir.

Hacamat tedavisi kaç yaşında başlar ?

Hacamat tedavisi kaç yaşında başlar sorusuna ilgili kaynaklardan alınan bilgiye göre bu tedavi başlama yaşı 2 olmakla birlikte 70 yaşına kadar tedavinin yapılabileceği öngörülmektedir.

Lütfen sizler de Hacamat tedavisi yaptırmaya karar verdikten sonra doktor tavsiyesi almadan ve yine doktor veya hekim dışında kimseye bu tedaviyi uygulatmayınız.

Sağlığınız için almak istediğiniz tedavi ile alakalı gerekli araştırmaları konu ile ilgili bilimsel verileri mutlaka araştırınız sağlıklı günler dileriz

 

Kilis Hacamat Fiyatları

 

2022 Hacamat Fiyatları
Yapılan Yer En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat Ortalama
Özel Hastane Hacamat  Fiyatları 250 TL 1.000 TL 700 TL
Özel Klinik Hacamat  Fiyatları 150 TL 300 TL 275 TL
Devlet Hastanesi veya Üniversite Hastanesi Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*