Kayseri Hacamat Fiyatları

Kayseri Hacamat Fiyatları

Hacamat nedir ?

Vücudun tedavi gerektiren bölgesine oturur vaziyette veyahutta yüzüstü yere uzan’ın olarak gerekli görülen bölgeye steril temizlenmiş olan jilet uçları ile bölgeye kesikler atılarak kılcal damarlar içerisinde birikmiş bulunan katılaşmış pis kirli mevcuttaki kanın dışarı atılması ve bunların da kupalar kullanılarak vakumlama sistemine dışarı atılması yöntemine Hacamat denir.

Hacamat  hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilen bir tedavi yöntemidir bu tedavi 2 yaşından sonra genel itibariyle 70 yaşına kadar rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Vücudunda kan pıhtılaşması rahatsızlığı bulunan kişilere hacamat tedavisi uygulanamamaktadır. İnek vücudunda nükseden devam eden kronik rahatsızlığı bulunan kişilerin tedaviye karar vermeden önce doktorlarına başvurmaları istedikleri takdirde gerekli tetkikleri yaptıktan sonra tedaviye başvurmaları gerekmektedir.

Hacamat tedavisi uygulayan erkeğe haccam bu tedaviyi uygulayan kadına ise haccame denilmektedir.

Hacamat tedavisinin faydaları nelerdir ?

Hacamat tedavisinin vücuda olan faydaları saymakla bitmez beklenir uygulandığı tedavi gerektiren bölgeye olan faydalarını az yada vücudun diğer bütün bölümlerine sağlıklı  etkisi yaratan hacamat öncelikle vücuttaki kronikleşmiş hala gelen Baş ağrılarını giderip vücuttaki kirli kan atıldıktan sonra temiz kanın hızlı sağlanması vücudun daha enerjik hissetmesi vücuttaki sinir stres dışarı salınımı ile vücudun dinç olumsuz havanın giderilmesine çok büyük katkılar sağlamaktadır

Hacamat tedavisi konunun uzmanı doktor veya hekim tarafından uygulanmalıdır. Bu uygulama bir veya birkaç seansla meydana gelebilmektedir

Kayseri Hacamat Fiyatları

2022 Hacamat Fiyatları
Yapılan Yer En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat Ortalama
Özel Hastane Hacamat  Fiyatları 250 TL 1.000 TL 700 TL
Özel Klinik Hacamat  Fiyatları 150 TL 300 TL 275 TL
Devlet Hastanesi veya Üniversite Hastanesi Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*