Hakkari Hacamat Fiyatları

Hakkari Hacamat Fiyatları

Hacamat tedavisi vücudun tedavi gerektiren bölgesine jilet uçları kullanılarak temizlenmiş cilt yüzeyine kesikler atılarak vücut içerisindeki kılcal damarlardan mevcut olup birikmiş bulunan pis pıhtılaşmış kirli kanın dışarı atılması ve bu pıhtılaşmış kanın kupalar kullanarak vakumlama yöntemi ile dışarı atılması şeklinde uygulanan tedavi yöntemidir.

Hacamat tedavisi hem kadınlar hem de erkekler ve uygulanan bir tedavi yöntemidir bu tedaviyi uygulayan erkeğe haccam tedavi uygulanan kadınlara ise haccame denilmektedir.

Hacamat tedavisinin başlama yaşı merak konusu olunca konu ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğiniz verilere görea Hacamat tedavisi 2 yaşından sonra 70 yaşına kadar uygulanabilmektedir.

Yine Hacamat tedavisi ile ilgili elde ettiğimiz diğer verilere göre Hacamat tedavisi kan pıhtılaşması rahatsızlığı olan kişilere uygulanamamaktadır tedavi almaya karar veren kişilerin tedavi uygulanmadan önce ki 2 gün boyunca hayvansal gıda tüketimine ve vücuda hayvansal gıda alımına ara vermeleri gerekmektedir yine Bu uygulamanın tedavi uygulandıktan sonra 24 saat boyunca devam etmesi gerektiği belirtilmiştir.

Hakkari Hacamat Fiyatları

2022 Hacamat Fiyatları
Yapılan Yer En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat Ortalama
Özel Hastane Hacamat  Fiyatları 250 TL 1.000 TL 700 TL
Özel Klinik Hacamat  Fiyatları 150 TL 300 TL 275 TL
Devlet Hastanesi veya Üniversite Hastanesi Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*