Giresun Hacamat Fiyatları

Giresun Hacamat Fiyatları

Hacamat tedavisi günümüz modern tıp tedavisi karşısında vücuda uygulanır şekli bakımından %100 doğal bir şekilde uygulanan geleneksel bir alternatif tıp  tedavisidir. tedavinin ilk olarak kullanıldığı dönemlere bakılacak olursa tarihsel öncesi çağlara dayanan bu tedavi günümüzde de tedavi biçimi bakımından merak konusu olup bu uygulamayı kullanan kişi sayısı günden güne artış göstermektedir

Hacamat tedavisi tarihte ilk kez milattan önce 5000 yıllarında Mısır antik kentinde hastalara tedavi amaçlı olarak uygulanmıştır.

Bu tedavi hem kadınlar hem de erkeklere uygulanabilen bir tedavi yöntemidirtedaviyi uygulayan erkek kişiye haccam tedaviyi uygulayan kadına ise haccame denilmektedir.

Yapılan araştırmalarda elde edilen verilere göre tedavisi 2 yaşından itibaren uygulanabilmektedir yine tedavi son uygulama yaşı olarak 70 yaşı baz alınmıştır kronik rahatsızlığı olanların doktorlarına başvurmadan ve gerekli gördükleri hallerde tahlil ve kontrolleri yaptırmadan Hacamat tedavisi de dahil olmak üzere hiçbir tedaviyi yaptırmamaları gerekmektedir.

Giresun Hacamat Fiyatları

2022 Hacamat Fiyatları
Yapılan Yer En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat Ortalama
Özel Hastane Hacamat  Fiyatları 250 TL 1.000 TL 700 TL
Özel Klinik Hacamat  Fiyatları 150 TL 300 TL 275 TL
Devlet Hastanesi veya Üniversite Hastanesi Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*