Çankırı Hacamat Fiyatları

Çankırı Hacamat Fiyatları

 

Hacamat tedavisi geleneksel bir alternatif bir tedavi yöntemidir bu tedavi tarihte ilk kez milattan önce 5.000’li yıllarda Mısır  antik kentinde hasta kişiler üzerinde tedavi amaçlı olarak kullanılmıştır.

Uygulama şekli bakımından %100 doğal bir tedavi yöntemi olan hacamat günümüzde kullanılan modern tıp tedavileri içerisinde kullanılan ilaç ve kimyevi kimyasal maddeler içermemesi dolayısıyla da her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilip alınan bir tedavi olmaktadır

hacamat tedavisi vücudunda kan pıhtılaşması rahatsızlığı bulunan kişilere uygulanamamaktadır yine kronik rahatsızlığı olan kişi veya kişilerin Hacamat tedavisi olmaya karar verdikten sonra mutlak surette doktorlarına başvurmaları ve  gerekli gördüğü tetkikleri kontrol – tahlilleri yaptırmaları bunların sonucuna göre doktorun tavsiyesi üzerine Hacamat tedavisi yaptırmaları gerekmektedir.

Tedavinin uygulanacağı merkezin sağlık kuruluşu olması ve temiz nezih bir ortam olması gerekmektedir. Hacamat tedavisi hem kadınlarda hem de erkeklerde uygulanabilen bir alternatif tıp tedavi yöntemidir.

Vücudun tedavi uygulanacak bölgesine göre oturur şekilde veya yüzüstü uzanarak steril jilet uçları ile temizlenmiş cilt yüzeyine çizikler atılarak kılcal damarlar içerisinde birikmiş bulunan pis pıhtılaşmış kirli kanın dışarı atılması ve bu kirli kanın kupalar kullanılarak vakumlama yöntemi ile dışarı atılmasını işlemine hacamat denir.

Çankırı Hacamat Fiyatları

2022 Hacamat Fiyatları

Yapılan Yer En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat Ortalama
Özel Hastane Hacamat  Fiyatları 250 TL 1.000 TL 700 TL
Özel Klinik Hacamat  Fiyatları 150 TL 300 TL 275 TL
Devlet Hastanesi veya Üniversite Hastanesi Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*