Aralık Ayı Hacamat Günleri

Vücut içerisinde nitelikleri bakımından zararlı ya da bozuk olan sıvıların birikmesi sonucu ortaya çıkan sağlık sorunlarının giderilmesinde çok büyük faydası tespit edilen hacamat geleneksel bir tip tedavisidir hacamat yaptırmaya karar veren kişilerin acil tedavi gerektiren bir durum olmadığı hallerde dünyamızın uydusu olan ay’ın dolunay haline geldikten sonraki küçülmeye başladığı zaman doğrultusunda tedavi yaptırmaya başlanmalıdır Bu durumun sebebi ise ayın çekim gücü etkisine vücudumuzda mevcut bulunan toksik maddelerin cilt yüzeyine en yakın olarak bulunması durumudur.

 

Daha önce herhangi bir şekilde tedavi amaçlı veyahutta botoks yaptırmak niyetiyle hiçbir şekilde hacamat yaptırmayan kişilerin tedavi yaptırmak için hicri günleri beklemesine gerek yoktur. Bunun sebebi ise hicri takvime göre hacamat yaptıracak günü beklemesi sonucunda kandaki mevcut kirli taksitlerin maddelerinin yayılması devam edecektir Bu en kısa sürede Hacamat tedavisi ile önlenmelidir

Vücuda olan faydaları saymakla bitmeyen hacamatın belirgin bazı faydalarından bahsedecek olursak vücuttaki kılcal damarlar içerisinde birikmiş pıhtılaşmış pis bir şekilde bulunan kirli kanın dışarı atılması vücuttaki paşaların Elazığ giderilmesi vücuttaki temiz kan akışının hızlandırılması vücudu daha enerjik hissetmesini sağlanması halsizlik halinin ortadan kaldırılması gibi başlıca ve daha fazla burada sayamadığımız nice faydaları mevcuttur.

Hacamat tedavisi kaç yaşında başlar ?

Hacamat tedavisi kaç yaşında başlar sorusuna ilgili kaynaklardan alınan bilgiye göre bu tedavi başlama yaşı 2 olmakla birlikte 70 yaşına kadar tedavinin yapılabileceği öngörülmektedir.

Lütfen sizler de Hacamat tedavisi yaptırmaya karar verdikten sonra doktor tavsiyesi almadan ve yine doktor veya hekim dışında kimseye bu tedaviyi uygulatmayınız.

Hacamat tedavisi yaptırmaya karar veren kişilerin herhangi bir rahatsızlığı var ise devam eden sürekli bir hastalık durumu ile alakalı doktor tavsiyesi almadan ve gerekli gördüğü hallerde istediği tetkik ve kontrolleri yaptırmadan Hacamat tedavisi de dahil başka hiçbir tedaviye başvurmamaları gerekmektedir.

Hacamat tedavisi uygulanması için normal şartlarda doğru zaman her kameri ayın ikinci haftasından sonraki günlere tekabül etmektedir.

Hacamat takvimi hicri takvime göre belirleniyor olsa bile yine takvim üzerinde miladi takvime denk gelecek günü bulabilirsiniz.

Yazımızın devamında sizler için Hacamat ile ilgili genel bilgileri verdiğimiz hacamat günlerinin hangileri olduğunu ARALIK ayı içerisindeki hacamat günlerini bulabilirsiniz lütfen doktor tavsiyesi almadan hiçbir tedaviye başvurmanız sağlıklı günler dileriz..

 

Aralık ayı bahar ayı hacamat günleri hacamat günleri hacamat altın günleri Aralık ayı hacamat günleri kupa tedavisi sünnet hacamat günleri

 

ARALIK AYI HACAMAT GÜNLERİ

 

13 Aralık Salı

15 Aralık Perşembe

17 Aralık Cumartesi

19 Aralık pazartesi

 

 

  • SÜNNET GÜNLER
  • DİĞER HACAMAT GÜNLERİ 
  • HACAMAT YASAK GÜNLER

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*