Antalya Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

Hacamat alternatif tıp uygulaması tedavi yöntemi, en doğal ve kimyasal barındırmayan bir tedavi yöntemidir. Baş boyun omuzlar arası sırt bölgesi ayaklar gibi daha birçok bölgeye uygulandığı bilinen hacamat tedavi yöntemi yüksek düzeyde olumlu sonuçlar meydana getirmiştir.

Modern tıp uygulamalarının, sürekli artan ve çeşitlilik gösteren kimyevi ve içeriği bilinmeyen kimyasallarla dolup taşan ilaçlarla tedavi uyguladığı maalesef yadsınamaz bir gerçektir. Her alanda olduğu gibi doğal yaşam alanına ihtiyacın gittikçe artış gösterdiği günümüz toplumunda hacamat tedavisi tamamen doğal yolla uygulandığı için kadın ve erkek yüzbinlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

Vücutta bulunan kirli kanın toksinlerin ayrıştırılması ve atılması yöntemi olan hacamat vücutta bedensel bir rahatlama ve gevşeme hissi uyandırmaktadır ve bu yöntem kupa kullanılarak yapılmaktadır hacamat yöntemi geleneksel tamamlayıcı tıp uygulaması olup ağrı-sızı oluşturan bir tedavi değildir

Hacamat  tedavisi sonucunda vücutta meydana gelecek olan faydalı değişimler işin ehilleri tarafından yapılan uygulama sonrasında  yaklaşık olarak  bir hafta içerisinde kendini gösterecektir, bu süre rahatsızlık durumuna göre ve uygulanan bölgelere göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Tarih öncesi  dönemlerden itibaren  uygulanmaya başlanan ve günümüz 21.Yüzyılda da her geçen gün popülerliği artarak devam eden hacamat tedavi yöntemi sağlık kaynağı olmaya devam etmektedir..

 

HANGİ TEDAVİ YÖNTEMİ OLURSA OLSUN UNUTULMAMALIDIR Kİ , TEDAVİYE BAŞVURMADAN ÖNCE MUTLAKA DOKTOR TAVSİYESİ ALINMALIDIR.. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

 

Antalya Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

 

Antalya Hacamat Merkezi

Adres: Yeni Mahalle Sakarya Bulvarı No: 289
Kepez / ANTALYA

Telefon Numaramız
0545 326 44 68
Email Adresimiz
info@antalyahacamatmerkezi.com

 

Dr. Neslihan Üstün Yüksel 

Adres: Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu Cad. Nermin Kıray Apt. 37/1, Antalya
Neslihan Üstün Yüksel Muayenehanesi

iletişim: 0850 333 0388

ANTALYA KEPEZ  DEVLET HASTEHANESİ 

Op.Dr.Onur Özener

Adres: Hüsnü Karakaş Mah  Güneş Cad No:124/1 Kepez / ANTALYA 

İletişim: +90 242 339 11 00
       

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*