Afyonkarahisar Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

Hacamat uygulamasının sünnet olması gerçeğinin bilinmesi ve bu sağlıklı uygulamayı kullanıp son derece memnun kalan birçok kişinin olumlu sonuç aldıklarını belirtmeleri de gösteriyor ki Afyonkarahisar da da hacamat tedavisi sıklıkla kullanılmaktadır. Alternatif tıp uygulaması olan hacamat tedavisi her geçen gün daha fazla kişi tarafından araştırma ve merak konusu olmaktadır. Tedavinin sadece belli bir gruba değil de hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilir olması konuya ilgiyi çok daha ileri seviyelere taşımıştır.

 

Yapılan her türlü araştırma sonucu konuyla alakalı olumlu sonuçlar derleyen araştırmacılar sağlıkları için aradıkları şeyin hacamat olduğunun gerçeğini görmüş bulunmaktadırlar. Afyonkarahisar da yaşayan birçok kişinin de günümüz koşullarında hem uygun hem de güvenilir bir tedavi yöntemi olması dolayısıyla hacamat uygulamasını kullandığı bilinmektedir.

Tüm dünyada etkisi yüksek oranda görülmekte olan salgın hastalıklar karşısında sürekli hastanelere gitmeye kaçındığımız günümüz koşullarında hacamat tedavisi kısa seanslarıyla böyle sorunlara aşırı kalabalık ortamlara mecbur kalma olasılığını da ortadan kaldırmış bulunmaktadır. Her ne tedavi olursa olsun asla unutulmamalıdır ki yaptırmaya karar verdiğimiz tedavi yöntemi ne olursa olsun yeterli araştırmalar yapılmalıdır ve konu hakkında uzman doktor ve yetkili hastanelerde yasal şekilde tedavi alınmalıdır. lütfen doktorlar dışında kimseden tedavi almayınız..

Afyonkarahisar Hacamat Merkezleri ve Yapan Yerler

 

  • Afyon Hacamat
  • Erkek Hacamat (Halil HASIRCIOĞLU):0 (505) 624 51 36  –
  • Bayan Hacamat (Sümeyye HASIRCIOĞLU):0 (505) 624 51 39  –  
  • Email: bilgi@afyonhacamat.com

 

AFYONKARAHİSAR
SÜNNET-İ SENNİYYE REHBERLİĞİNDE
HACAMAT VE SÜLÜK
HEMŞ. İLYAS VE BAYANLARA HACCAME
İLETİŞİM : 0538 885 03 37
Afyonkarahisar Devlet Hastanesİ
AdresOrhangazi, Nedim Helvacıoğlu Cd. No:73, 03030 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar
İletişim: 444 4 234

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*